KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702061
nr 1270 2061
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -65, landskap. Olja på duk, 37x64 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:49:37
22/8 23:22:26
300 kr
23/8 16:48:03
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger